PVQ100W-O72-S54N-D
Numer produktu DigiKey
179-PVQ100W-O72-S54N-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PVQ100W-O72-S54N-D
Opis
DC-DC ISOLATED, 100W, 12~160, 12
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 54V 1,85A 12V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PVQ100W-O72-S54N-D Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
4.2 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
12V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,50" (57,9mm x 36,8mm x 12,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, EN, IEC, UKCA, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,85A
Numer standardowy
Moc (W)
100 W