PSK-S25B-12
Numer produktu DigiKey
179-PSK-S25B-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSK-S25B-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 25W
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 2,1A 90 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PSK-S25B-12 Modele
Kategoria
Funkcje
Wejście uniwersalne
Producent
Bel Power Solutions
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
84%
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
2,09" x 1,19" x 0,98" (53,1mm x 30,3mm x 24,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 120 - 370V=
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61204-3; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
±1%
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,1A
Regulacja obciążenia
±1%
Moc (W)
25 W