PRFE20W-O72-S12-D
Numer produktu DigiKey
179-PRFE20W-O72-S12-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRFE20W-O72-S12-D
Opis
DC-DC ISOLATED, 20 W, 8.5~160 VD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 1,67A 8,5V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PRFE20W-O72-S12-D Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
4.2 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.89
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
8,5V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,67A
Numer standardowy
Moc (W)
20 W