PQQ10W-Q24-S15-S
Numer produktu DigiKey
179-PQQ10W-Q24-S15-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQQ10W-Q24-S15-S
Opis
DC-DC ISOLATED, 10 W, 9~36 VDC I
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 667mA 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PQQ10W-Q24-S15-S Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.88
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-SIP, 7 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
0,87" x 0,37" x 0,47" (22,0mm x 9,5mm x 12,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
667mA