PQDE6W-Q24-D24-D
Numer produktu DigiKey
179-PQDE6W-Q24-D24-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQDE6W-Q24-D24-D
Opis
DC DC CONVERTER +/-24V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 24V -24V 125mA, 125mA 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
PQDE6W-Q24-D24-D Modele
Kategoria
Moc (W)
6 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Rurka
Funkcje
OVP, SCP, UVLO
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.88
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,46" (25,4mm x 25,4mm x 11,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, EN, IEC, UL
Napięcie - wyjściowe 2
-24V
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa A; 60950-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
125mA, 125mA