PQDE6W-Q110-S24-T
Numer produktu DigiKey
179-PQDE6W-Q110-S24-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQDE6W-Q110-S24-T
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 250mA 160V Wejście
Modele EDA/CAD
PQDE6W-Q110-S24-T Modele
Kategoria
Moc (W)
6W
Producent
Bel Power Solutions
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Taca
Sprawność
86%
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 0,84" (76,0mm x 31,5mm x 21,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Agencja zatwierdzająca
CE
Liczba wyjść
1
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
250mA