PQDE6W-Q110-S15-D
Numer produktu DigiKey
179-PQDE6W-Q110-S15-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQDE6W-Q110-S15-D
Opis
DC DC CONVERTER 15V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 400mA 40V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PQDE6W-Q110-S15-D Modele
Kategoria
Moc (W)
6 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
85%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP, 4 odpr.
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,46" (25,4mm x 25,4mm x 11,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
400mA