PQDE6W-Q110-S12-DIN
Numer produktu DigiKey
179-PQDE6W-Q110-S12-DIN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQDE6W-Q110-S12-DIN
Opis
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd stały Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 500mA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PQDE6W-Q110-S12-DIN Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
6W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
84%
Typ wejścia
Prąd stały
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 1,02" (76,0mm x 31,5mm x 25,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
40V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
160V
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12V