PQDE6W-Q110-D15-D
Numer produktu DigiKey
179-PQDE6W-Q110-D15-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQDE6W-Q110-D15-D
Opis
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -15V 200mA, 200mA 40V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PQDE6W-Q110-D15-D Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
200mA, 200mA
Prod.
Moc (W)
6 W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
85%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,46" (25,4mm x 25,4mm x 11,7mm) (dł. x szer. x wys.)