Bel Power Solutions
W magazynie: 50
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 10A 18V - 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PQAE50-D24-S5-D
Numer produktu DigiKey
179-PQAE50-D24-S5-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQAE50-D24-S5-D
Opis
DC-DC ISOLATED, 50 W, 18~36 VDC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PQAE50-D24-S5-D Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Sprawność
91%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,46" (50,8mm x 25,4mm x 11,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
50 W