Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 9
Arkusz danych
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 6,67A 36V - 75V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PQA100-48-S15H-O
Numer produktu DigiKey
179-PQA100-48-S15H-O-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQA100-48-S15H-O
Opis
DC-DC ISOLATED, 100W, 36~75 VDC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, radiator, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
93%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Eighth Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 0,90" x 0,52" (58,4mm x 22,9mm x 13,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa dostawcy urządzenia
Eighth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,67A
Numer standardowy
Moc (W)
100 W