PFE600-12-054RA
Numer produktu DigiKey
PFE600-12-054RA-ND
Producent
Numer produktu producenta
PFE600-12-054RA
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 5V 600W
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 12V 5V 90 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
PFE600-12-054RA Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy 2
3.3 A
Prod.
Sprawność
94%
Temperatura robocza
0°C - 65°C (z odciążaniem)
Typ
Koniec od przedniej strony
Funkcje
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
14,17" x 2,15" x 1,57" (360,0mm x 54,5mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, NEMKO
Napięcie - wyjściowe 2
5V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
50 A