PFE1100-12-054ND
Numer produktu DigiKey
PFE1100-12-054ND-ND
Producent
Numer produktu producenta
PFE1100-12-054ND
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 1100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koniec od przedniej strony Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 90A 72V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PFE1100-12-054ND Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
90A
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
1100W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
92,9%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 45°C
Typ
Koniec od przedniej strony
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Rozmiar / wymiar
12,66" x 2,15" x 1,57" (321,5mm x 54,5mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
72V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, cCSAus, CE, CQC, KC, NEMKO
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
12V