PDSE1-S3-S15-M
Numer produktu DigiKey
179-PDSE1-S3-S15-M-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDSE1-S3-S15-M
Opis
DC-DC ISOLATED, 1 W, 2.97~3.63 V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 67mA 2,97V - 3,63V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDSE1-S3-S15-M Modele
Kategoria
Moc (W)
1 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
84%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-SMD, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (min.)
2,97V
Rozmiar / wymiar
0,52" x 0,33" x 0,29" (13,2mm x 8,5mm x 7,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,63V
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
67mA