Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
GAPTEC Electronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
GAPTEC Electronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 83mA 2,97V - 3,63V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PDSE1-S3-S12-M-TR
Numer produktu DigiKey
179-PDSE1-S3-S12-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-PDSE1-S3-S12-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-PDSE1-S3-S12-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PDSE1-S3-S12-M-TR
Opis
DC-DC ISOLATED, 1 W, 2.97~3.63 V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PDSE1-S3-S12-M-TR Modele
Kategoria
Moc (W)
996 mW
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Sprawność
84%
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
2,97V
Rozmiar / wymiar
0,52" x 0,33" x 0,29" (13,2mm x 8,5mm x 7,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,63V
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
83mA