Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Power Solutions
W magazynie: 310
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 24V -24V 21mA, 21mA 2,97V - 3,63V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PDSE1-S3-D24-M-TR
Numer produktu DigiKey
179-PDSE1-S3-D24-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-PDSE1-S3-D24-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-PDSE1-S3-D24-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PDSE1-S3-D24-M-TR
Opis
DC-DC ISOLATED, 1 W, 2.97~3.63 V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDSE1-S3-D24-M-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
21mA, 21mA
Prod.
Moc (W)
1 W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
84%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
2,97V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-SMD, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,63V
Rozmiar / wymiar
0,52" x 0,33" x 0,29" (13,2mm x 8,5mm x 7,3mm) (dł. x szer. x wys.)