PDS1-S12-D12-M-TR
Numer produktu DigiKey
179-PDS1-S12-D12-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-PDS1-S12-D12-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-PDS1-S12-D12-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PDS1-S12-D12-M-TR
Opis
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 42mA, 42mA 10,8V - 13,2V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDS1-S12-D12-M-TR Modele
Kategoria
Moc (W)
1 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
SCP
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
81%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 10-SMD, 6 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,60" x 0,33" x 0,29" (15,2mm x 8,3mm x 7,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, EN, IEC, UL
Napięcie - wyjściowe 2
-12V
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa A; 60950-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
42mA, 42mA