Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 48
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 833mA 75V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PDQE20-Q48-S24-U
Numer produktu DigiKey
179-PDQE20-Q48-S24-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDQE20-Q48-S24-U
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 20W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PDQE20-Q48-S24-U Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
833mA
Producent
Moc (W)
20W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
91%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,06" x 0,75" (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
24V