PDQE15-Q24-S15-U
Numer produktu DigiKey
179-PDQE15-Q24-S15-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDQE15-Q24-S15-U
Opis
DC/DC CONVERTER 15V 15W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 1A 36V Wejście
Modele EDA/CAD
PDQE15-Q24-S15-U Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Moc (W)
15W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Sprawność
91%
Temperatura robocza
-40°C - 95°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,06" x 0,75" (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
15V