Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 243
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 5V -5V 1,5A, 1,5A 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PDQE15-Q24-D5-U
Numer produktu DigiKey
179-PDQE15-Q24-D5-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDQE15-Q24-D5-U
Opis
DC/DC CONVERTER +/-5V 15W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDQE15-Q24-D5-U Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,5A, 1,5A
Moc (W)
15W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Sprawność
0.87
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,06" x 0,75" (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
2
Napięcie - wyjściowe 1
5V