PDQE10-Q24-S12-U
Numer produktu DigiKey
179-PDQE10-Q24-S12-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDQE10-Q24-S12-U
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 10W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 833mA 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDQE10-Q24-S12-U Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
833mA
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
10W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
86%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,06" x 0,75" (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
12V