PDQ30-Q24-S12-D
Numer produktu DigiKey
179-PDQ30-Q24-S12-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDQ30-Q24-S12-D
Opis
DC DC CONVERTER 12V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 2,5A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDQ30-Q24-S12-D Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,40" (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A