Ilustracja dla MBC40-1015G-2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBC40-1015G-2
Numer produktu DigiKey
MBC40-1015G-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBC40-1015G-2
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MBC40-1015G-2 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
85%
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalny pomiar, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,20" (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
2.7 A