LFWLT300-1001
Numer produktu DigiKey
179-LFWLT300-1001-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFWLT300-1001
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~, 120 - 390V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LFWLT300-1001 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
92%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 120 - 390V=
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,50" (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
25 A