LEN120-24
Numer produktu DigiKey
179-LEN120-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
LEN120-24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 5A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LEN120-24 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
120W
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
Przemysłowe, ITE (komercyjne), laboratoryjne
Status części
Nieaktualne
Sprawność
0.88
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-20°C - 60°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,94" x 1,42" x 4,92" (100,0mm x 36,0mm x 125,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
127V
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
370V
Numer standardowy
61010-1; 62368-1; UL 508
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 37 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany.
Other Suppliers on DigiKey
37W magazynie