HBB15-1.5-AG
Numer produktu DigiKey
179-2318-ND
Producent
Numer produktu producenta
HBB15-1.5-AG
Opis
AC/DC CONVERTER 15V -15V 41W
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Liniowy Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 15V -15V 100, 120, 220, 230, 240V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HBB15-1.5-AG Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.55
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 50°C
Typ
Liniowy
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalny pomiar
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
100, 120, 220, 230, 240V~
Rozmiar / wymiar
7,00" x 4,87" x 2,95" (177,8mm x 123,7mm x 74,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
1.5 A
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 2
1.5 A