EPG500-1212
Numer produktu DigiKey
179-EPG500-1212-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPG500-1212
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 240W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
94%
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,58" (127,0mm x 76,2mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Prąd - wyjściowy 1
33.33 A