EPG500-1030
Numer produktu DigiKey
179-EPG500-1030-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPG500-1030
Opis
AC/DC CONVERTER 30V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 30V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
94%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,58" (127,0mm x 76,2mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
30V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
16.67 A