DQD50-24-S24
Numer produktu DigiKey
179-DQD50-24-S24-ND
Producent
Numer produktu producenta
DQD50-24-S24
Opis
DC-DC ISOLATED, 50W, 9~36 VDC IN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 2,083A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DQD50-24-S24 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
92%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,46" (50,8mm x 25,4mm x 11,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,083A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
50 W