DQD20-24-S24-DIN
Numer produktu DigiKey
179-DQD20-24-S24-DIN-ND
Producent
Numer produktu producenta
DQD20-24-S24-DIN
Opis
DC-DC, ISOLATED, 20 W, 9~36 VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd stały Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 1,111A
Kategoria
Moc (W)
27W
Producent
Bel Power Solutions
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Sprawność
0.89
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd stały
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
0,88" x 1,24" x 2,99" (22,4mm x 31,5mm x 76,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
9V
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
36V
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,111A