CPD250-4530G
Numer produktu DigiKey
179-2281-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPD250-4530G
Opis
DC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 4 Wyjście 5V 3,3V 12V -12V 40A, 40A, 5,5A, 2A 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPD250-4530G Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 3
12V
Producent
Bel Power Solutions
Napięcie - wyjściowe 4
-12V
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
40A, 40A, 5,5A, 2A
Opakowanie
Zbiorcze
Moc (W)
250W
Status części
Aktywny
Zastosowania
ITE (handel)
Typ
Obudowane
Sprawność
82,2%
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Typ mocowania
Kompaktowa magistrala PCI®
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
6,40" x 1,60" x 5,07" (162,5mm x 40,6mm x 128,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
4
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cUL, EN, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 2
3,3V