ABE1200-1T24
Numer produktu DigiKey
179-ABE1200-1T24-ND
Producent
Numer produktu producenta
ABE1200-1T24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 305V~, 120 - 300 V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABE1200-1T24 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
94%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 60°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
10,30" x 4,00" x 1,61" (261,6mm x 101,6mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 300 V=
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
50 A