700INV60-120-240-9G
Numer produktu DigiKey
179-700INV60-120-240-9G-ND
Producent
Numer produktu producenta
700INV60-120-240-9G
Opis
6KW DC/AC INVERTER; VIN = 400-85
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
700V= Wejście napięciowe 6 kVA Moc wyjściowa ciągła Przemiennik Stałe połączenie Wyjścia prądu zmiennego Brak (stałe połączenie) Międzynarodowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
700INV60-120-240-9G Modele
Kategoria
Złącze - wyjście prądu zmiennego
Brak (stałe połączenie)
Producent
Bel Power Solutions
Złącze - wejście napięcia
Zaciski
Opakowanie
Skrzynka
Moc - wyjściowa ciągła
6 kVA
Status części
Aktywny
Moc - wyjściowa udarowa
8 kVA
Typ
Przemiennik
Możliwość pracy zdalnej
Brak
Napięcie - wyjściowe
120V~, 240V~
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Napięcie - wejściowe
700V=
Rozmiar
14,21" x 14,21" x 6,35" (361,0mm x 361,0mm x 161,2mm) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.)