0ZSA0175FF1E
Numer produktu DigiKey
5923-0ZSA0175FF1E-ND
Producent
Numer produktu producenta
0ZSA0175FF1E
Opis
PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 15V 1.75 A Ih Definiowane przez użytkownika Pasek
Kategoria
Czas do wyzwolenia
5 s
Producent
Bel Fuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
50 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
120 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Definiowane przez użytkownika
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
Pasek
Napięcie - maks.
15V
Rozmiar / wymiar
0,866" x 0,199" (22,00mm x 5,05mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.75 A
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3.8 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
100 A