0ZRC0185FF2B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Fuse Inc.
W magazynie: 1 828
Arkusz danych
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 90V 1.85 A Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZRC0185FF2B
Numer produktu DigiKey
0ZRC0185FF2B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0ZRC0185FF2B
Opis
PTC RESET FUSE 90V 1.85A RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0ZRC0185FF2B Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
80 mOhms
Producent
Bel Fuse Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
190 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - maks.
90V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.85 A
Rozmiar / wymiar
0,701" x 0,122" (17,80mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
3.7 A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,902" (22,90mm)
Prąd - maks.
40 A
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
Czas do wyzwolenia
12.6 s
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
0ZRC0185FF1ABel Fuse Inc.1 8285923-0ZRC0185FF1A-ND2,23000 złOdpowiednik parametryczny
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 6 000 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
6 000W magazynie