0ZRC0040FF1E
Numer produktu DigiKey
5923-0ZRC0040FF1E-ND
Producent
Numer produktu producenta
0ZRC0040FF1E
Opis
PTC RESET FUSE 90V 400MA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 90V 400 mA Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0ZRC0040FF1E Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
550 mOhms
Producent
Bel Fuse Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.29 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Skrzynka
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - maks.
90V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
400 mA
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,122" (7,60mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
800 mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,532" (13,50mm)
Prąd - maks.
40 A
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)