0ZCM0016FF2G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 1 596
Arkusz danych
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 9V 160 mA Ih Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne), wklęsłe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMT Low Profile PTC Resettable Fuses | First Look
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZCM0016FF2G
Numer produktu DigiKey
5923-0ZCM0016FF2GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ZCM0016FF2GCT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0ZCM0016FF2GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0ZCM0016FF2G
Opis
PTC RESET FUSE 9V 160MA 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0ZCM0016FF2G Modele
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Producent
Bel Fuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
1 Ohms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
4.2 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
9V
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,029" (1,60mm x 0,73mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
160 mA
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Prąd - wyzwalania (It)
400 mA
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
40 A