0ZCJ0100FF2E
Numer produktu DigiKey
5923-0ZCJ0100FF2ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ZCJ0100FF2ECT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0ZCJ0100FF2EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0ZCJ0100FF2E
Opis
PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 1 A Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Modele EDA/CAD
0ZCJ0100FF2E Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
55 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
210 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
6V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1 A
Rozmiar / wymiar
0,128" x 0,065" (3,25mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1.8 A
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - maks.
100 A