0ZCH0010FF2E
Numer produktu DigiKey
5923-0ZCH0010FF2ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ZCH0010FF2ECT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0ZCH0010FF2EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0ZCH0010FF2E
Opis
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V 100 mA Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Modele EDA/CAD
0ZCH0010FF2E Modele
Kategoria
Czas do wyzwolenia
1.5 s
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
1.6 Ohms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
15 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
60V
Rozmiar / wymiar
0,127" x 0,102" (3,22mm x 2,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
100 mA
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)
Prąd - wyzwalania (It)
250 mA
Agencja zatwierdzająca
AEC-Q200, cURus, TUV
Prąd - maks.
10 A