0ZCG0160BF2C nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Fuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bel Fuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 1.6 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMT Low Profile PTC Resettable Fuses | First Look
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZCG0160BF2C
Numer produktu DigiKey
5923-0ZCG0160BF2CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ZCG0160BF2CCT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0ZCG0160BF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0ZCG0160BF2C
Opis
PTC RESET FUSE 16V 1.6A 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0ZCG0160BF2C Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
30 mOhms
Producent
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
100 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
16V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.6 A
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
3.2 A
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)
Prąd - maks.
100 A