0ZCG0125AF2B
Numer produktu DigiKey
5923-0ZCG0125AF2BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ZCG0125AF2BCT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0ZCG0125AF2BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0ZCG0125AF2B
Opis
PTC RESET FUSE 16V 1.25A 1812
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 1.25 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Modele EDA/CAD
0ZCG0125AF2B Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
50 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
140 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
16V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.25 A
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
2.5 A
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - maks.
100 A