0ADKC3150-BE
Numer produktu DigiKey
5923-0ADKC3150-BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
0ADKC3150-BE
Opis
FUSE CERM 3.15A 600VAC 500VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.15 A 600 V ~ 500 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
200A~, 300A=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
17.8
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
cURus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V