0ADKC1600-BE
Numer produktu DigiKey
5923-0ADKC1600-BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
0ADKC1600-BE
Opis
FUSE CERM 1.6A 600VAC 500VDC
Szczegółowy opis
1.6 A 600 V ~ 500 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
200A~, 300A=
Topnienie I²t
4.1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V