0ADBC0400-BE
Numer produktu DigiKey
5923-0ADBC0400-BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
0ADBC0400-BE
Opis
FUSE CERM 400MA 1KVAC 1KVDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
400 mA 1 kV ~ 1 kV Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
10kA
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.059
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
cURus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,252" (6,35mm x 31,80mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
1 kV
Rezystancja stałoprądowa na zimno
1.845 Ohms