0ABA-0200-TN
Numer produktu DigiKey
5923-0ABA-0200-TNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ABA-0200-TNCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
0ABA-0200-TN
Opis
FUSE BOARD MNT 200MA 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 mA ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0ABA-0200-TN Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Topnienie I²t
6.0E-4
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" x 0,016" (1,00mm x 0,50mm x 0,40mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
1.75 Ohms