0697H9200-01
Numer produktu DigiKey
5923-0697H9200-01-ND
Producent
Numer produktu producenta
0697H9200-01
Opis
FUSE BRD MT 20A 350VAC 72VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 A 350 V ~ 72 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Otwór przelotowy Promieniowe, skrzynka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0697H9200-01 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
150A~, 200A=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
1100.0
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Agencja zatwierdzająca
AEC-Q200, cURus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,329" x 0,157" x 0,307" (8,35mm x 4,00mm x 7,80mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
350 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0026 Ohms