0685P2500-01 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 0685P2500-01 |
Opis | FUSE BRD MT 2.5A 50VAC 63VDC SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 11 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.5 A 50 V ~ 63 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 0685P2500-01 Modele |
Kategoria | Napięcie znamionowe - prąd stały |
Prod. | Czas odpowiedzi Szybkie dmuchanie |
Seria | Obudowa / skrzynia |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym 50A~, 100A= |
Status części Aktywny | Topnienie I²t 0.6 |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy | Agencja zatwierdzająca AEC-Q200, CE, cURus |
Typ bezpiecznika topikowego | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,062" x 0,025" (3,20mm x 1,58mm x 0,63mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 50 V | Rezystancja stałoprądowa na zimno 0.088 Ohms |