0685P2500-01
Numer produktu DigiKey
5923-0685P2500-01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0685P2500-01CT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0685P2500-01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0685P2500-01
Opis
FUSE BRD MT 2.5A 50VAC 63VDC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 A 50 V ~ 63 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0685P2500-01 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A~, 100A=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.6
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
AEC-Q200, CE, cURus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,062" x 0,025" (3,20mm x 1,58mm x 0,63mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
50 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.088 Ohms