0680H5000-05
Numer produktu DigiKey
5923-0680H5000-05TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0680H5000-05CT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0680H5000-05DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0680H5000-05
Opis
FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 A 125 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0680H5000-05 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A~, 500A=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
24.0
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
cURus
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,240" x 0,100" x 0,100" (6,10mm x 2,54mm x 2,54mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.026 Ohms