0679L1000-01
Numer produktu DigiKey
5923-0679L1000-01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0679L1000-01CT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0679L1000-01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0679L1000-01
Opis
FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC 2SMD
Szczegółowy opis
1 A 125 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Modele EDA/CAD
0679L1000-01 Modele
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
50A~, 300A=
Topnienie I²t
0.54
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,240" x 0,100" x 0,110" (6,10mm x 2,54mm x 2,79mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.09 Ohms